Dvířka dýhovaná - přírodní materiál, moderní dizajn

dýhované dvířka 

Vyberte si dvířka od SPOLEHLIVÉHO SPECIALISTU NA KVALITNÍ INTERIÉROVÁ DVÍŘKA!

Pro milovníky přírodních materiálů a nejnáročnější gurmány jsme připravili lahůdku v podobě dvířek z přírodní dýhy.

Charakteristickým rysem dýhy jako přírodního materiálu jsou trhliny, očka, suky, barevné a strukturální rozdíly, které vytvořila sama příroda. Přírodní dýha je vyrobena krájením kmene stromu a proto její kresba je výjimečná a originální.

Dýhovaný nábytek mají v oblibě zákazníci, kteří hledají exkluzivní, moderní design. Kombinace hladkých ploch Senosan s vysokým stupněm lesku a hladkých dvířek z přírodní dýhy vytváří moderní, luxusní a originální vzhled. Skládaná dýhovaná dvířka potěší milovníky venkovského stylu.

Připravili jsme pro Vás:

A. / Hladká dýhovaná dvířka - exkluzivní, moderní design

B. / Skládaná dvířka - venkovský, rustikální styl

 

                      Hladká dviřka                                 Skládaná dviřka

 Dýhovaná dvířka jsou vyráběná z DTD dřevotřískové desky tloušťky 18, 25 a 36mm a přírodní dýhy tloušťky 0,6mm (tloušťka dýhované hrany 0,6mm)

Dýhovaná dvířka Vám nabízíme v kvalitě:

1/  A / A

2/  A / C

Dýha kvality A – dýha vhodná na přední plochy (přípustné mohou být drobné vady - malé očko, jemná zrcátka v kresbě, vady které nenarušují celkovou kresbu, texturu a nejsou výrazné)

Dýha kvality C - dýha s vadami vhodná jako protitah - zadní plocha dvířek. (Protitah v kvalitě C se stříká jen základním lakem může být drsnější)

 Třídění dýh: (v nabídce pouze u dýhy Dub evropský)

Fládr - dýha s výraznou kresbou dřeva

Radiální - dýha s kresbou dřeva v podobě pásku (kresba dřeva je rozeznatelná podle rovnoběžně orientovaných vláken dřeviny)

 Povrchová úprava dýhovaných dvířek:

- lakované matným akrylem

- bez povrchové úpravy - vhodné na olejování, voskování i moření (plocha je přebroušení 120-150 brusným zrnem, před konečnou povrchovou úpravou je nutné plochu přebrousit brusným zrnem 180)

Následkem fotochemických a oxidačních reakcí se barva dřeva časem mění. Z uvedeného důvodu je třeba dýhovaná dvířka objednávat v jedné objednávce.